Öksürüğe Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu

İbrahim Saraçoğlu Öksürük KürüÖksürüğe Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu

Özellikle mevsimler değişmelerin hızlı gerçekleştiği ülkemizde birçok kişi çeşitli hastalıklara yakalanabiliyor. Hastalıkların sonucunda ortaya çıkan öksürüğe iyi gelen şeyleri de İbram Saraçoğlu açıkladı. Öksürüğünüz balgamlı ise 6-7 adet keçi boynuzunu bir tencerenin içine dökmüş olduğunuz yarım litre suyun içerisinde kırarak atın. Attığınız keçiboynuzlarını suyun içerisinde kaynatın ve kaynatmış olduğunuz bu suyu sabah ve akşam düzenli olarak için. 3. Günden itibaren balgam sorununuzun çözüldüğünü göreceksiniz. Eğer öksürüğünüz balgamlı değil se de orta boy bir sarı soğanı 6’ya böldükten sonra 2 bardak su ilave ederek kaynatın. Kaynattığınız bu suyun ılımasını bekleyerek için. Her defasında taze taze bu işlemi gerçekleştirerek öksürüğünüzün azaldığını gözlerinizle göreceksiniz.

Öksürüğe Ne İyi Gelir İbrahim Saraçoğlu Öksürük Tedavisi İçin Bitkisel Kürler

Bir orta boy sarı soğanı 6 yada 8 bölün. 2 bardak su ilave edip, kaynatın. Daha sonra soğumaya bırakıp, ılıyınca için. Her defasında, yeniden hazırlayıp taze, taze için. eze bölüp bir buçuk bardak su ilave ederek bunu bir miktar kaynatıyoruz. Daha sonra ılımaya bırakarak ılık bir şekilde içiyoruz. Fazla beklemiş suyu içmeyin yeniden hazırlamanız daha uygun olacaktır.
Öksürüğünüz Balgamlı İse:

Yarım litre suya, 7-8 tane keçiboynuzunu kırarak atın ve kaynatın. Kaynamış bu suyu sabah ve akşam aç karnına için. 3 gün sonra balgam atmaya başlarsınız. Özellikle Sigara tiryakilerinin bu kürü uygulamaları tavsiye edilir.

iLGiLi YAZILAR...