İbrahim Saraçoğlu Maydonoz Limon Kürü

İbrahim Saraçoğlu Maydonoz Limon KürüProfesör Doktor İbrahim Saraçoğlu’nun hazırlamış olduğu ve birçok faydası bulunan maydonoz limon kürünün nasıl hazırlanıp uygulanacağını açıklayacağız. Maydonoz limon kürü hazırlayabilmeniz için öncelikle 15-16 adet maydonozu saplarıyla birlikte, 1 limon suyunu ve yarım su bardağı suyu hazırlamanız gerekmektedir. Bu malzemeleri hazırladıktan sonra kürü yapmaya başlayabiliriz. Yapılışı oldukça kolay olan bu kürü maydonozları, limon suyunu ve suyu karıştırıcıdan geçirip elde ettiğiniz yeşil renkteki suyu her gün kahvaltınızdan 10-15 dakika önce içebilirsiniz. Bu düzeni 15 gün boyunca koruduktan sonra 3-4 gün ara verip tekrardan aynı şekilde devam etmelisiniz. Bu kür yağ yakma özelliği, deri altındaki iltihapları temizlemesi, cildi genç göstermesi gibi birçok faydası ile dikkatleri çekmektedir.

İbrahim Saraçoğlu Maydonoz Limon Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu maydonoz limon kürünü açıkladı. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu maydonoz limon kürünün yapılışını, maydonoz limon kürünün faydalarını bu makalede inceleyebilirsiniz….

Maydonoz Limon Kürü

15 -16 saplarıyla beraber hormonsuz maydanoz,
1 limon suyu,
Yarım su bardağı su,
Maydonoz Limon Kürü’nün Yapılışı : Saplı maydanozları, limon suyunu ve klorsuz suyu koyup blenderden geçirin. Elde ettiğiniz yeşil suyu sabahları aç karnına kahvaltıdan 10-15 dakika çnce için. 15 gün yguladıktan sonra 3-4 gün ara verip yeniden 15 günlük bir kür daha yapın.

Maydonoz Limon Kürü’nün Faydaları

Yağ yakma özelliğinin yanıda;
Karaciğer yağlanmasına faydalıdır
Deri altında iltihaplanma varsa onu atar
Cildi parlak ve genç gösterir.
Hepatit B ve C hastalarının kullandığı ilaçlar karaciğerde yağlanmaya neden olur. Bu ilaçları kullananlar için de mükemmel bir destekleyicidir.

DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR : Maydanoz içinde bulunan maddelerden dolayı tansiyon düşürücü özelliğe sahiptir. Bu yüzden düşük tansiyonu olan kişile bu kürü uygulamasınlar .

iLGiLi YAZILAR...