İbrahim Saraçoğlu Bel Fıtığı Tedavisi

ibrahim_Saracoglu_Bel_Fitigi_TedavisiProf. Dr. İbrahim Saraçoğlu Bel Fıtığı Tedavisi için özel bir kür tavsiye ediyor. Diyanet TV de yaptığı programlarda İbrahim Saraçoğlu pek çok hastalığa çare olabilecek bir birinden güzel ve faydalı bitkisel kürler tavsiye ediyor. Her hafta yapılan televizyon programında değişik hastalıklar için izleyiciler soru sorup Saraçoğlu’ndan yardım istemektedirler. Yine bir programda bir izleyicinin Bel Fıtığı Tedavisi için ne tavsiye edersiniz hocam sorusuna bitkisel bir kür tavsiye etmiştir.  İbrahim Saraçoğlu Bel Fıtığı Tedavisi için önerdiği kürümüzün adı, kırkkilitotu ya da atkuyruğu bitkisi kürü.

Kırkkilitotu ya da atkuyruğu bitkisi kürünün nasıl hazırlanıp kullanılacağını canlı yayında anlatan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bu bitkisel kürün her kişide aynı atkiyi yapamayacağını ve özellikle doktorlara danışılarak kullanılmasının önemli olduğunu da vurgulamıştır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Bel Fıtığı Tedavisi nin zahmetli ve sancılı bir süreç olduğunu da vurgulamış ve insanların bu tür bitkisel kürlerden karışımlardan fayda sağlayabilmeleri için inanmaları gerektiğinin altını çizmiştir. Sizlerde evinizde Bel Fıtığı Tedavisi için bitkisel kür hazırlayıp kullanabilirsiniz. Bilhassa düzenli ve sistematik kullanımlarda fayda sağlayabilecek bu kür şöyle hazırlanır;

bel-fitigi-bitkisel-kur

İbrahim Saraçoğlu Bel Fıtığı Tedavisi Kürü Hazırlanışı ve Kullanım Şekli : 

1 su bardağı klorsuz temiz damacana suyunun içerisine 2–3 kaşık Kırkkilit otunu koyunuz ve 5 dakika kısık ateşte kaynatınız. Soğumaya bırakın ve ılıştıktan sonra ılık bir şekilde bu bitki lapasını bel ve Boyun Fıtığı olan bölgeye lapa şeklinde sürünüz. Bu hazırladığımız bitki lapasının ılık olmasına dikkat edin. Bu kürü 2-3 hafta düzenli bir şekilde uygulayın.

iLGiLi YAZILAR...