Cinsel Organ Büyütme Yöntemleri

cinsel-organ-buyutme-yontemleriCinsel Organ Büyütme Yöntemleri

Cinsel Organ Büyütme Yöntemleri,  Penis büyütmek malum sadece ülkemiz erkeklerinin değil, bütün dünya erkeklerinin ortak sorunu.

Penis Büyütme Yöntemleri ve Penis Büyütme Tedavisine Yardımcı Olan Bitkisel Ürünler Hakkında Bilgiler Penisinizi doğal büyütme yolları ile büyütebilirsiniz. Penisinizin uzunluğunu artık kafanıza takmayacaksınız

ErKek Cinsel Organı (Penis) 3 ana kısımdan oluşur; üstte 2 adet dairesel doku yapısı (Corpora Cavernosa) ve altta daha küçük bir dairesel doku yapısından(Corpus Spongiosum) oluşur. Penis ereksiyon olduğu zaman bu dokulara kan dolmaya başlar.

Altta bulunan doku (Corpus Spongiosum) idrar yolu ve Sperm çıkış kanalıdır. Üstte bulunan iki doku kanalı ise esas kan pompalanan ve ereksiyonu sağlayan kısımlardır. Ereksiyon durumunda penise pompalanan kanın %90 gibi büyük bir oranı yukarda bulunan bu iki doku kanalına dolar.

Penisinizi Ölçmek:

Yumuşakken: Elinize bir cetvel alıp penisinizin üstüne koyunuz. Sonra cetveli karnınıza yaslayın, gidebildiği yere kadar ittirin. Yumuşak haldeki penisinizi elinizle tutup ölçün.

Ereksiyon Halindeyken: Ayaktayken ereksiyon halindeki penisinizi yere paralel gelecek şekilde yatırın. Yine öncekindeki gibi cetveli ittirebildiğiniz kadar karnınıza ittirin. Cetvelle penisizin ölçerken erekte haldeki penisinizi de çekebildiğiniz kadar dışa çekin.

Kalınlık: Ereksiyon halindeki penisinizin yaklaşık orta kısmını bir iple ya da bantla çevreleyip, kalınlığı işaretleyin. Sonra da cetvelinizle ipin uzunluğunu ölçün bu sizin penisinizin kalınlığını ortaya çıkaracaktır.

Doğal yöntemlerle penis büyütmek denilince akla gelen unsurlar bir takım egzersiz yöntemi ile penis büyütmek mümkün. Geçmiş tarihe bir göz atarsak bir çok toplumda bu amaca yönelik egzersiz yöntemini uygulayanlar var. Bu yöntemler uygulanmakla beraber kulaktan dolma yalan yanlış bilgilerde içeriyor. Bir kaçını sizlerle payaşmak isterim bu konuya açıklık getirme amaçlı.

Penis büyütmek hakkında, bir kaç başlık altında toparlamak mümkün. Bunlar ilaç kullanımı, elle egzersiz, penis büyütücü cihazlar ve ameliyat ile büyütmek. Egzersiz husuna değinmeden önce aradaki farkı anlayabilmeniz için diğer uygulamalardan bilgi edinmek için açıklık getirmek gerekiyor.

İlk çağlardan beri penis büyütme erkeklerin ilgilendiği konulardan biri olmuştur. Günümüzde internet kullanımının hızla artması dolayısıyla ameliyat dışı yöntemlerin yaygınlaşması da bir hayli artmaktadır. Aslında birçok erkek penisinin büyüklüğünü yeterli bulmamaktadır. Penis büyütmek için kullanılan yöntemlerden olan ameliyatla, ilaçla veya pompa kullanarak penis büyütmeyi tavsiye etmiyoruz. Çünkü, ameliyatla penis büyütme en işe yarar olanı gözükse de hem çok pahalı hem de tehlikeli bir yöntemdir. Kabaca anlatmak gerekirse ameliyatla penis büyütme işlemi penis organının vücut içindeki kısmının birazını vücut dışarısına çıkartılarak yapılmaktadır. Penis dokuları her iki taraftan boylu boyunca açılır. Penis kalınlaştırma ameliyatında bacaklardan alınan yapay damar malzemeleri kullanılarak dokular bir yama gibi hazırlanır ve bu açıklığa dikilir.

Egzersizle penis büyüme en az masrafla en risksiz yöntemlerden bir tanesidir. Bizimde tavsiyemiz olan bu yöntemle penis büyütmek isteyenler penis büyütme tedavisi kitabını inceleyebilirler.

PENİS NASIL BÜYÜR ?

Penis süngersi bir yapıya sahip üç ana kısımdan oluşmaktadır. Bu dokular ve odacıklar ereksiyon sırasında kanla dolar.Egzersizleri doğru yaptığınız takdirde, bu kan depolanan odacıkların çeperlerini büyütüp, daha çok kanla dolmasını sağlayabilirsiniz ki bu da daha büyük bir penis demektir…

Penisi geliştirmek için başvurulan asıl teknik Corpora Cavernosa gelişimini sağlayan hareketlerdir. Yumuşak, yarı yumuşak yada sert durumlarda yapılan bu egzersizler penis gövdesi bağ dokusundaki hücreleri genişletmektedir. Penis’in süngerimsi odacıklarından yeni bir tanesinin oluşması, kendini tedavi etmesi yaklaşık bir gün alır. Bu tedavi yenileme süreci hızlı görünse de gözle görülür boyutlarda bir boy değişiminin fark edilmesi bir kaç haftayı alabilir. İlk yaklaşık 3-4 cm’lik gelişim çok hızlı olacaktır. Sonrasındaki gelişim daha yavaş olacaktır. Aynı süreçte penisinizde yaklaşık 2.5 cm’lik kalınlık artışı olacaktır. Yani kısacası ilk aşamada yaklaşık uzunlukta 4 genişlikte 2 cm kazanmış olacaksınız. Penis gelişimi kişiden kişiye fark gösterebilir. Bu çok normaldir…

Penisinizin boyu, doku kanallarına pompalanan kan ile doğru oratılıdır. Yani penis kendi kendine daha çok kan pompalayarak dokuların genişlemesini ve uzamasını sağlayamaz, zaten ereksiyon durumunda dokularınız maksimum kapasiteye ulaşmış olur.

Penis Büyütülebilir mi?

Penis büyütme formülünün temel hedefi penis üzerinde bulunan Corpora Cavernosa dokusunun geliştirilmesi esasına dayanmaktadır. Corpora Cavernosa penisi boydan boya geçen kan açısından zengin dokudur. Uyarılma sonucu kan bu doku içindeki odacıklara dolar. Videolardaki hareketleri uygulayarak kan dolan odacıkların hacimleri genişletilir ve dokular yeni hale göre onarılır. Genişleyen odalara dolan kan miktarı artacağından çalışmalar sonunda daha sert bir penis ortaya çıkar. Yenilenen doku yapısı sayesinde daha KALIN ve daha UZUN penis gelişimi sağlanır.

Penis Dokusu (Corpora Cavernosa) nasıl genişler?Penis geliştirme egzersizlerinin temeli, penis dokusuna kapasitesinin üzerine kan pompalanmasını sağlayarak doku genişlemesinin sağlanması üzerine kurulmuştur. Kapasitesinin üstüne kan pompalanması sonucu doku hücre duvarlarında kırılmalar meydana gelir, penis dokusu derhal kendini tamir etmek için yeni hücreler üretirerek doku hücrelerinin büyümesi ve güçlenmesini sağlar.Böylece penis dokusu daha çok kan pompalanabilecek şekilde kapasitesini arttırır ve belli bir süreç ertesinde penisin yapısında genel olarak büyüme gerçekleşir.

Penis de vücudun tüm diğer kasları gibi doğru egzersizler neticesinde geliştirilebilir. Penis geliştirme egzersizleri sonucunda penis dokusuna daha çok kan pompalanarak penis gelişimi sağlanır. Tıpkı Spor salonunda vücudumuzdaki kaslarımızı geliştirmek, büyütmek ve güçlendirmek için yaptığımız egzersizler gibi, penis geliştirme egzersizleride penisimizi daha büyük ve güçlü hale getirebilir. Penis doğal büyütme tedavisine yardımcı olan %100 bitkisel ürünlerimize ulaşmak istiyorsanız tıklayınız..

Tek yapmanız gereken ; Size verdiğimiz teknikleri doğru şekilde uygulamaktır. Düzenli olarak bu teknikleri uyguladıktan sonra, kısa bir süre sonra penisinizdeki değişikliklere en çok siz şaşıracaksınız. Doğal Penis Büyütme Tekniklerinin Sırrı Nasıl Çözüldü? Yüzyıllardan beri uygulanmakta olan bu yöntemler, özellikler Araplar ve Zenci kabileleri arasında çok sık olarak kullanılmaktaydı.Siyah insanların büyük penisli oldukları tüm dünya tarafından bilinen bir gerçekti.

Bu durumu araştıran bilimadamları, kabile kökenli olan bu insanların daha çocuk yaşta doğal penis büyütme tekniklerini uyguladıklarını ve bu sayede penislerini inanılmaz derecede büyütebildiklerini gördü. Tamamen elle yapılan bazı özel masajlara dayanan bu teknikler zaman içerisinde konunun uzmanları tarafından iyice geliştirildi ve sonuçta doğal penis büyütme teknikleri ortaya çıktı. Doğal tekniklerin temeli yüzyıllar öncesine, kabileler zamanına dayanır. O zamandan beri başarı ile kullanılan doğal tekniklerin canlı kanıtları, siyah insanlardır.

iLGiLi YAZILAR...